Zegary i termometry ledowe

Jest wiele miejsc pracy, gdzie informacje o czasie są konieczne do dobrego funkcjonowania. W takim przypadku, świetnym rozwiązaniem są zegary ledowe. Każdy z naszych produktów jest w pełni odporny na warunki pogodowe, dlatego można go umieścić na zewnątrz budynku.  Zegary LED mogą być synchronizowane przez GPS. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich technologii, zegary LED zapewniają dobrą widoczność i czytelność, nawet z dużych odległości. Ponadczasowy i uniwersalny design sprawia, że nasze zegary LED sprawdzą się w każdym wnętrzu i otoczeniu.

 


Technologia Prestige Line

 pilot
Zegary w technologii Prestige Line są kompaktowe, a ich duże możliwości konfiguracyjne ułatwiają użytkowanie. Dzięki intuicyjnemu menu, użytkownik może dostosować zegar do własnych potrzeb. Zegary posiadają wbudowaną pamięć, dzięki czemu użytkownik nie utraci swoich danych. W skład zestawu wchodzi zegar oraz pilot do zdalnego sterowania. Istnieje możliwość wbudowania w zegar LED moduł satelitarnej synchronizacji czasu.

Zegar umożliwia:
– dostosowanie czasu wyświetlania parametrów,
– dostosowanie formatu daty,
– wyłączenie migania dwukropka sekundnika,
– automatyczną regulację jasności,
– czasowe wygaszenie wyświetlacza,
– automatyczną satelitarną synchronizację czasu (opcja),
– automatyczną zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy (opcja).

 

 


Technologia HermetycznaNasi pracownicy stworzyli nowatorską technikę hermetyczną dla zegarów i termometrów LED. Zalewa polimerowo-żywicowa gwarantuje stopień ochrony IP67. Dzięki temu urządzenia są wytrzymałe na działania pogody, a ich konserwacja nie wymaga wysiłku. Nasze urządzenia można serwisować od frontu, dlatego wymiana modułu zajmuje kilka chwil.

 


Technologia z zabudową aluminiową i pleksą

 Opracowana przez nas technika wypełnień cenowych zabudowanych plewą oraz obudową z ramką aluminiową zapewnia stopień ochrony IP54. Dzięki temu urządzenia są łatwe w eksploatacji i charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia.

 Istnieje możliwość satelitarnej synchronizacji czasu w zegarze LED. W tej technice wykorzystuje się GPS. Takie rozwiązanie dostępne jest w serii Z oraz serii ZT. Dzięki temu zegar wskazuje godzinę z dokładnością do jednej sekundy oraz automatycznie zmienia różnice pomiędzy czasem letnim a zimowym. Satelitarna synchronizacja czasu GPS sprawdza się zwłaszcza, gdy Klient posiada kilka zegarów LED.

 INTERNETOWY SYSTEM SYNCHRONIZACJI CZASU – ISSC (RGB TimeBox) jest alternatywą dla synchronizacji GPS. Został stworzony do synchronizacji zegarów LED z czasem internetowym serwerów NTP. Takie rozwiązanie jest możliwe tylko, jeżeli w danym miejscu jest dostęp do Internetu. System może obsługiwać jednocześnie aż 256 zegarów, z dokładnością do jednej sekundy.


 

 Cennik zegarów i termometrów

Pobierz ten cennik (plik PDF o rozmiarze Unknown)

W tej kategorii...