Technologia hermetyczna

Nasi pracownicy ciągle pracują nad nowymi technologiami. Ostatnio opracowali innowacyjną technologię hermetyczną dla zegarów i termometrów. Dzięki zalewie polimerowo-żywicowej uzyskaliśmy stopień ochrony IP67.  Wykorzystanie takiego zabezpieczenia sprawia, że urządzenia są odporne na warunki atmosferyczne, a ich czyszczenie nie sprawia większego kłopotu. Zegary i termometry ledowe można serwisować od frontu, co skraca czas naprawy.

zegary_termometry.jpg
z_t_przyklad.jpg

 Dostępne kolory diod dla zegarów i termometrów w technologii hermetycznej:

 

red_color
yellow
amber
Czerwony
Żółty
Bursztynowy (nowość!)
blue
green
white
Niebieski
Zielony
Biały

 


gps.jpg

 

Istnieje możliwość satelitarnej synchronizacji czasu w zegarze LED. W tej technice wykorzystuje się GPS. Takie rozwiązanie dostępne jest w serii Z oraz serii ZT. Dzięki temu zegar wskazuje godzinę z dokładnością do jednej sekundy oraz automatycznie zmienia różnice pomiędzy czasem letnim a zimowym. Satelitarna synchronizacja czasu GPS sprawdza się zwłaszcza, gdy Klient posiada kilka zegarów LED.

Czytaj więcej o synchronizacji GPS


Internetowy system synchronizacji czasu – ISSC (RGB TimeBox) jest alternatywą dla synchronizacji GPS. Został stworzony do synchronizacji zegarów LED z czasem internetowym serwerów NTP. Takie rozwiązanie jest możliwe tylko, jeżeli w danym miejscu jest dostęp do Internetu. System może obsługiwać jednocześnie aż 256 zegarów, z dokładnością do jednej sekundy.


 

 

Cennik zegarów

Pobierz ten cennik (plik PDF o rozmiarze Unknown)