Technologia Prestige Line

Zegary w technologii Prestige Line są kompaktowymi urządzeniami, a ich możliwości konfiguracyjne zyskały uznanie naszych Klientów. Dzięki intuicyjnemu menu, użytkownik może dostosować zegar do własnych potrzeb. Zegary posiadają wbudowaną pamięć, dzięki czemu użytkownik nie utraci swoich danych. W skład zestawu wchodzi zegar oraz pilot do zdalnego sterowania. Istnieje możliwość wbudowania w zegar LED moduł satelitarnej synchronizacji czasu.


 


 

pilot
 

Zegar umożliwia:
– dostosowanie czasu wyświetlania parametrów,
– dostosowanie formatu daty,
– wyłączenie migania dwukropka sekundnika,
– automatyczną regulację jasności,
– czasowe wygaszenie wyświetlacza,
– automatyczną satelitarną synchronizację czasu (opcja),
– automatyczną zmianę czasu z zimowego na letni i z letniego na zimowy (opcja).


gps.jpg

 

 

Istnieje możliwość satelitarnej synchronizacji czasu w zegarze LED. W tej technice wykorzystuje się GPS. Takie rozwiązanie dostępne jest w serii Z oraz serii ZT. Dzięki temu zegar wskazuje godzinę z dokładnością do jednej sekundy oraz automatycznie zmienia różnice pomiędzy czasem letnim a zimowym. Satelitarna synchronizacja czasu GPS sprawdza się zwłaszcza, gdy Klient posiada kilka zegarów LED.


Czytaj więcej o synchronizacji GPS


Internetowy system synchronizacji czasu – ISSC (RGB TimeBox) jest alternatywą dla synchronizacji GPS. Został stworzony do synchronizacji zegarów LED z czasem internetowym serwerów NTP. Takie rozwiązanie jest możliwe tylko, jeżeli w danym miejscu jest dostęp do Internetu. System może obsługiwać jednocześnie aż 256 zegarów, z dokładnością do jednej sekundy.


 

Cennik zegarów

Pobierz ten cennik (plik PDF o rozmiarze Unknown)