Technologia zabudowana

Technologia z zabudową aluminiową i pleksą

Dla zadowolenia naszych Klientów opracowaliśmy technologię wypełnień cenowych zabudowanych plewą oraz obudową z ramką aluminiową. Do produkcji zegarów i termometrów LED wykorzystaliśmy sztuczne tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu udało nam się uzyskać stopień ochrony IP54.


 

Dostępne kolory diod dla zegarów i termometrów w technologii z zabudową aluminiową z pleksą:

 

red_color
yellow
amber
Czerwony
Żółty
Bursztynowy (nowość!)
blue
green
white
Niebieski
Zielony
Biały

 


Gwarantuje to wysoką ochronę przed warunkami pogodowymi oraz łatwość eksploatacji urządzenia.
Istnieje możliwość satelitarnej synchronizacji czasu w zegarze LED. W tej technice wykorzystuje się GPS. Takie rozwiązanie dostępne jest w serii Z oraz serii ZT. Dzięki temu zegar wskazuje godzinę z dokładnością do jednej sekundy oraz automatycznie zmienia różnice pomiędzy czasem letnim a zimowym. Satelitarna synchronizacja czasu GPS sprawdza się zwłaszcza, gdy Klient posiada kilka zegarów LED.


Czytaj więcej o synchronizacji GPSInternetowy system synchronizacji czasu – ISSC (RGB TimeBox) jest alternatywą dla synchronizacji GPS. Został stworzony do synchronizacji zegarów LED z czasem internetowym serwerów NTP. Takie rozwiązanie jest możliwe tylko, jeżeli w danym miejscu jest dostęp do Internetu. System może obsługiwać jednocześnie aż 256 zegarów, z dokładnością do jednej sekundy.


 

Cennik zegarów

Pobierz ten cennik (plik PDF o rozmiarze Unknown)