Wyświetlacze graficzno-tekstowe serii GR SMDWyświetlacze GR SDM to urządzenia monochromatyczne o najmniejszym, dostępnym na rynku, rastrze. Urządzenia wyświetlają grafiki, animacje oraz teksty wprowadzone przez użytkownika. Istnieje możliwość łatwej zmiany wyświetlanych informacji. Dzięki wykorzystaniu konstrukcji modułowych możemy dostosować powierzchnię wyświetlacza tekstowo-graficznego do Państwa oczekiwań i potrzeb.
Oprogramowanie, które otrzymują Państwo wraz z wyświetlaczem umożliwia tworzenie animowanych napisów oraz przesyłanie i konwertowanie animacji z innych programów np. Adobe Flash. Dodatkowo wyświetlacz ma funkcję wyświetlania daty, czasu oraz temperatury w dowolnym formacie.

RGB Technology produkuje urządzenia  w 3 różnych rastrach diod.

Seria GT
Seria GX HD
Seria GR SMD
gt gx_hd gr

Nasi specjaliści wykorzystali system sterowania diodami, który umożliwia ustawienie 16 różnych poziomów jasności świecenia każdej z diod. Użytkownik może również wybrać jasność całego wyświetlacza, spośród 5 różnych poziomów. Dzięki ruchomym animacjom oraz elastyczności wyświetlania poszczególnych informacji nasi Klienci mogą dotrzeć bezpośrednio do grupy docelowej i potencjalnych odbiorców.


high Jeszcze większa rozdzielczość!
high SMD – diody przyszłościOd początku pojawienia się diod w reklamie, technologie te stale są udoskonalane. Najnowszym osiągnięciem są diody SMD, które charakteryzują się dużą jasnością, bardzo szerokim kątem świecenia oraz niewielkimi wymiarami. Parametry diod SMD pozwalają na produkowanie wyświetlaczy o bardzo wysokiej rozdzielczości.

2_linie możliwość pisania w 2 liniach zegar_data_temp wbudowany zegar, termometr, kalendarz
brak pleksy brak plexy od frontu plynne animacje płynne animacje
warunki atmosferyczne urządzenie wewnętrzne
formatowanie możliwość rozbudowy do większych rozmiarów podczas okresu użytkowania
zasilacze zabudowane zasilacze
i sterowniki
automatyczna regulacja jasnosci automatyczna regulacja jasności w/g harmonogramu lub z czujnika jasności
zasilacze Animacje w 16 odcieniach przy każdym poziomie jasności urządzenia polaczenia większe formaty bez widocznych połączeń- -technologia bezszwowa

Atuty technologiczne

diody
DIODYselekcjonowane – chip CREE
zasilanie
ZASILANIEzasilacze renomowanego producenta MEAN WELL gwarantują bezawaryjną pracę urządzenia
diody
PAMIĘĆwbudowana pamięć Compact Flash o pojemności 1GB
zasilanie
PROCESORY – wysokiej jakości procesory (72MHz)

red
yellow
ornage
 Czerwony   Żółty   Bursztynowy (nowość!)
blue
green
white
 Niebieski   Zielony   Biały

SMD – diody przyszłości
Reklamodawcy wykorzystują wszelkie sposoby przyciągnięcia klientów. Pojawienie się diod w reklamie zrewolucjonizowało rynek reklam outdoorowych. W naszych produktach wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania, w tym diody SMD. Charakteryzuje je duża jasność oraz bardzo szeroki kąt świecenia. Dzięki temu możemy zaproponować Państwo wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości.


W standardzie do wyboru kolor diod żółty, bursztynowy i czerwony.
Kolor niebieski, zielony, biały (opcja).


Opracowaliśmy moduł mono 10mm z rastrem fizycznym 10 mm. Technologia oparta jest na diodach SMD i jest w pełni modułową konstrukcją. Diody SMD charakteryzują się:

– bardzo szerokim kątem świecenia – 170 stopni w każdym kierunku,
– niewielkimi wymiarami,
– płaską obudową.

Cechy te pozwalają na produkcję wyświetlaczy monochromatycznych o bardzo wysokiej rozdzielczości. Podobnie jak w pozostałych technologiach wszystkie czynności montażowo serwisowe dokonywane są od frontu.


Moduł GR SMD
Raster 10mm


Program RGB MonoStudio jest przeznaczony do współpracy z monochromatycznymi wyświetlaczami graficzno-tekstowymi produkowanymi przez firmę RGB Technology. Główną funkcją programu jest tworzenie animacji z tekstu lub obrazu przy pomocy wielu dostępnych efektów graficznych.


Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Wyświetlacz pracuje w sieci WLAN Wi-Fi jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez acces-pointy, routery itp. Antena Wi-Fi jest wbudowana w wyświetlacz. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.


Sterowanie za pomocą LAN

Wyświetlacz pracuje w sieci LAN jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez huby, switche itp. Przewód połączeniowy to skrętka UTP, ze złączami RJ-45. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.


Sterowanie przez Internet

RGB Technology opracowało system sterowania wyświetlaczami poprzez Internet. Daje to możliwość zarządzania wyświetlaczem lub całą siecią wyświetlaczy z komputera z dostępem do internetu znajdującego się w każdym miejscu na świecie. Będąc nawet poza firmą – w swoim domu możesz zmienić treść wyświetlanego spotu reklamowego.

 

Cennik wyświetlaczy GR SMD

Pobierz ten cennik (plik PDF o rozmiarze Unknown)