Wyświetlacze graficzno-tekstowe serii GT HermeticWyświetlacze graficzno-tekstowe to urządzenia pozwalające na wyświetlanie zarówno tekstu jak i animacji i grafik. Istnieje również możliwość zmiany wyświetlanych informacji nawet kilka razy dziennie. Wyświetlacze graficzno-tekstowe można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, ponieważ są odporne na warunki pogodowe. Modułowa budowa pozwala dopasować rozmiar wyświetlacza do wymagań Klienta.

Wyświetlacze graficzno-tekstowe mają wbudowane oprogramowanie, które pozwala na tworzenie animowanych napisów oraz pobierania grafiki z innych programów. Wyświetlacz może pokazywać czas, datę lub temperaturę w różnych formatach. Użytkownik może regulować jasność i przyciemnienie urządzenia, dzięki czemu wyświetlacz może być wyłączony w nocy.

 

seria_gt.jpg

 


RGB Technology produkuje urządzenia  w 3 różnych rastrach diod.

Seria GT
Seria GX HD
Seria GR SMD
gt
gx_hd
gr

 

Dostępne kolory diod dla wyświetlaczy graficzno-tekstowych (Hermetic)

red_color
yellow
amber
Czerwony
Żółty
Bursztynowy (nowość!)
blue
green
white
Niebieski
Zielony
Biały

Atuty serii GT (hermetic)

brak lanczen większe formaty bez widocznych połączeń
(technologia bezszwowa)
jasnosc wyższa jasność świecenia
brak pleksy brak plexy od frontu plynne animacje płynne animacje
warunki atmosferyczne wysoka odporność na warunki atmosferyczne formatowanie możliwość rozbudowy do większych rozmiarów podczas okresu użytkowania
2_linie możliwość pisania w 2 liniach automatyczna regulacja jasnosci automatyczna regulacja jasności w/g harmonogramu lub z czujnika jasności
zasilacze animacje w 16 odcieniach przy każdym poziomie jasności urządzenia zasilacze
zabudowane zasilacze i sterowniki

 


Atuty technologiczne

 

diody
DIODYselekcjonowane – chip CREE
zasilanie
ZASILANIEzasilacze renomowanego producenta MEAN WELL gwarantują bezawaryjną pracę urządzenia
diody
PAMIĘĆwbudowana pamięć Compact Flash o pojemności 1GB
zasilanie
PROCESORY – wysokiej jakości procesory (72MHz)

Obejrzyj zdjęcia w foto galerii

 


W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy wyświetlacze graficzno-tekstowe, które można nie tylko włączyć i wyłączyć, ale także ustawić jeden z 16 poziomów jasności świecenia każdej diody.

Moduły serii GT wykorzystują technologię hermetyczną. Oznacza to, że produkt dostosowuje się do indywidualnych wymagań. Rozmiar urządzenia może być dowolnie zmieniany.Budowa wyświetlacza serii GT

budowa_gt.jpg

 


Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Wyświetlacze graficzno-tekstowe mogą być obsługiwane za pomocą sieci WLAN Wi-Fi. Połączenie z komputerem obsługiwanym przez acces-pointy czy routery jest możliwe dzięki wbudowanej antenie Wi-Fi. Do wyświetlacza dołączone jest program do obsługi wyświetlacza, działający pod systemem Windows. Komputer jest potrzebny tylko do zmiany wyświetlanych treści.


Sterowanie za pomocą LAN

Wyświetlacz tekstowo-graficzny może stać się urządzeniem zdalnym, poprzez wykorzystanie sieci LAN. Połączenie z komputerem obsługiwanym przez huby i switche odbywa się za pomocą skrętki UTP ze złączem RJ-45. Komputer z systemem Windows jest potrzebny jedynie do zmiany wyświetlanych treści.


Sterowanie przez Internet

Możliwe jest również sterowanie wyświetlaczami tekstowo-graficznymi poprzez łącze internetowe. Dzięki temu użytkownicy mogą zarządzać wyświetlanymi treściami nie tylko z biura, ale z każdego miejsca na świecie.

 


Przykładowa animacja na wyświetlaczu serii GT

Model GT-10 – kolor bursztynowy. Animacja wykonana w programie RGB MonoStudio

 

 

Cennik wyświetlaczy GT Hermetic

Pobierz ten cennik (plik PDF o rozmiarze Unknown)