Krzyże apteczne full color

krzyze_rozmiary.jpg

gwarancja

 

Krzyż apteczny lub inaczej dynamiczny panel apteczny to reklama, która nie tylko wyróżnia aptekę, ale także informuje potencjalnych klientów o położeniu punktu aptecznego. Krzyż apteczny full color może wyświetlać informacje o promocjach, życzenia świąteczne czy daty dyżurów. Wyświetlacz może również informować o dacie, godzinie czy temperaturze. Każdy Klient wraz z wyświetlaczem dostaje oprogramowanie komputerowe do obsługi urządzenia.

ikony.jpg


Przykład krzyża aptecznego full color ze stelażem do montażu prostopadłego do ściany.

 

kolor-www.jpg


Wszystkie krzyże apteczne full color działają na super jasnych diodach LED, dzięki czemu wyświetlane informacje są widoczne nawet przy dużym nasłonecznieniu. Żywotność jednej diody to kilkadziesiąt lat, dlatego reklama LED jest bardzo trwałym środkiem. Nie oznacza to, że reklama neonowa jest nudna! Dzięki możliwości łatwego zmienienia komunikatu, krzyż apteczny dostosowuje się do potrzeb Klienta. Kolejnym plusem korzystania z wyświetlacza LED są niewielkie koszty eksploatacji, ponieważ diody LED zużywają niewiele prądu.


 

Dostępne produkty:

 

Model Wysokość Szerokość Grubość Masa Śr. P. mocy
KRZYŻ RGB25
JEDNOSTRONNY
124cm 124cm 9cm 14,4kg 88W
KRZYŻ RGB25
DWUSTRONNY
124cm 124cm 12cm 26,4kg 176W
KRZYŻ RGB20
JEDNOSTRONNY
100cm 100cm 9cm 12kg 65W
KRZYŻ RGB20
DWUSTRONNY
100cm 100cm 12cm 22kg 130W
KRZYŻ RGB16
JEDNOSTRONNY
81cm 81cm 9cm 9kg 53W
KRZYŻ RGB16
DWUSTRONNY
81cm 81cm 12cm 18kg 106W


 

Cechy krzyży aptecznych full kolor:

 

 

 

komputer Sterowanie za pomocą komputera efekty Wbudowane efekty graficzne
energooszedne Urządzenia energooszczędne modulowa_budowa Modułowa budowa
odpornosc_warunki_atmosf Odporne na warunki atmosferyczne regulacja_jasnosci Dobowa regulacja jasności
czyszczenie Łatwość czyszczenia z zabrudzeń niska_waga Niska waga
czytelnosc_w_sloncu Widoczność w pełnym słońcu dodatkowe_opcje Wbudowany zegar, data i temperatura
diody_selekcjonowane Diody selekcjonowane    

Sterowanie za pomocą Wi-Fi

 

Wyświetlacze telebimów z własną pamięcią pracują w sieci WLAN Wi-Fi i mogą być wykorzystywane jako urządzenie zdalne. Telebim łączy się z komputerem poprzec acces-pointy, routery it. Wyświetlacz ma zbudowaną antenę Wi-Fi, dzięki czemu może odbierać nawet słaby sygnał.

 Do telebimu z własną pamięcią dodawane jest oprogramowanie umożliwiające obsługę wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer jest potrzebny jedynie w momencie zmiany wyświetlanych treści.
 

Sterowanie za pomocą LAN

 

Telebimy z własną pamięcią pracują również w sieci LAN. Istnieje wtedy możliwość połączenia wyświetlacza z komputerami obsługiwanymi przez huby, switche itp. Do połączenia używa się skrętki UTP, ze złączami RJ-45. Nasi klienci otrzymują specjalne oprogramowanie komputerowe do obsługi wyświetlacza. Używanie komputera jest konieczne jedynie przy zmianie wyświetlanych informacji.
Sterowanie przez Internet
Nasza firma opracowała system sterowania wyświetlaczami za pomocą Internetu. Dzięki temu klient może zarządzać wyświetlaczami lub całą siecią telebimów z własną pamięcią z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy, że będzie miał komputer z dostępem do Internetu. Podczas wyjazdów służbowych czy urlopów nadal istnieje możliwość zmiany wyświetlanych na telebimie treści. 

Zobacz zdjęcia w galerii:

 

 


Zobacz film:

 

Cennik krzyży aptecznych

Pobierz ten cennik (plik PDF o rozmiarze Unknown)