Wyświetlacze tekstowe i graficzne LED

Wyświetlacze tekstowe i graficzne LED

Wyświetlacze tekstowe i graficzne służą do wyświetlania tekstu, prostych grafik i animacji. Istnieje możliwość wyświetlania treści w trybie monochromatycznym lub kolorowym. Dzięki wykorzystaniu super jasnych diod, wyświetlacze LED są czytelne, nawet przy dużym nasłonecznieniu.

Korzystanie z wyświetlaczy jest banalnie proste. Wystarczy tylko klawiatura USB i użytkownik może sam wprowadzić tekst. W przypadku umieszczeniu na wyświetlaczy graficznym animacji i grafik, konieczny będzie dostęp do komputera. Nasi Klienci otrzymują specjalne oprogramowanie, które pozwala na samodzielne korzystanie z urządzenia i wprowadzanie potrzebnych zmian. Dodatkowo wyświetlacz LED może pokazywać datę, czas lub temperaturę w dowolnym formacie.

Urządzenia mają wbudowaną pamięć, dlatego użytkownik nie musi się obawiać, że po odłączeniu zasilania, wprowadzone informacje przepadną.

Nowoczesne panele LED przeznaczone do wyświetlania różnego rodzaju tekstów, nieskomplikowanych grafik, filmów i animacji. Wysoka jakość obrazu, czytelność i przejrzystość zachowane nawet przy dużym nasłonecznieniu.

 

W tej kategorii...